MCD250-12IO1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR/DIODE 1200V Y2-DCB
Φύλλα δεδομένων: MCD250-12IO1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 916 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 916 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD250-12IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCD250-12IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR/DIODE 1200V Y2-DCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 916 pcs Φύλλο δεδομένων MCD250-12IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Y2-DCB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 140°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.2kV 450A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Y2-DCB Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 450A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 287A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 9000A, 9600A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA