MCC44-18IO1B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC44-18IO1B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 1800V TO240AA
Φύλλα δεδομένων: MCC44-18IO1B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC44-18IO1B
Αριθμός εξαρτήματος MCC44-18IO1B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR DUAL 1800V TO240AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3173 pcs Φύλλο δεδομένων MCC44-18IO1B.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.8kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Δομή Series Connection - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-240AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.8kV 80A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 80A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 51A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1150A, 1230A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 100mA