MCC310-12IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC310-12IO1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR MODULE 1300V
Φύλλα δεδομένων: MCC310-12IO1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 698 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC310-12IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCC310-12IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή THYRISTOR MODULE 1300V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 698 pcs Φύλλο δεδομένων MCC310-12IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2V
Δομή Series Connection - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα MCC 310 - 12 IO1
MCC31012IO1
Q1335022
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 140°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.2kV 500A Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 500A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 320A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 9200A, 9800A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA