MCC255-12IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC255-12IO1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 1200V Y1-CU
Φύλλα δεδομένων: MCC255-12IO1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 683 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC255-12IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCC255-12IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR DUAL 1200V Y1-CU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 683 pcs Φύλλο δεδομένων MCC255-12IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2V
Δομή Series Connection - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Y1-CU
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 140°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.2kV 450A Series Connection - All SCRs Chassis Mount Y1-CU Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 450A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 250A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 9000A, 9600A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA