IXYX140N90C3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYX140N90C3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 900V 310A 1630W TO247
Φύλλα δεδομένων: IXYX140N90C3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXYX140N90C3
Αριθμός εξαρτήματος IXYX140N90C3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 900V 310A 1630W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7617 pcs Φύλλο δεδομένων IXYX140N90C3.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 900V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 140A
Test Condition 450V, 100A, 1 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 40ns/145ns
εναλλαγή Ενέργειας 4.3mJ (on), 4mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLUS247™-3
Σειρά GenX3™, XPT™ Ισχύς - Max 1630W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 330nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 900V 310A 1630W Through Hole PLUS247™-3 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 840A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 310A