IXYP20N65C3D1M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYP20N65C3D1M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 650V 18A 50W TO220
Φύλλα δεδομένων: IXYP20N65C3D1M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IXYP20N65C3D1M Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 650V 18A 50W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37312 pcs Φύλλο δεδομένων IXYP20N65C3D1M.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Test Condition 400V, 20A, 20 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 19ns/80ns
εναλλαγή Ενέργειας 430µJ (on), 350µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά GenX3™, XPT™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 30ns
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος PT
πύλη Χρέωση 30nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 650V 18A 50W Through Hole TO-220AB
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 105A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 18A