IXYH60N90C3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYH60N90C3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 900V 140A 750W C3 TO-247
Φύλλα δεδομένων: 1.IXYH60N90C3.pdf2.IXYH60N90C3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXYH60N90C3
Αριθμός εξαρτήματος IXYH60N90C3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 900V 140A 750W C3 TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25266 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IXYH60N90C3.pdf2.IXYH60N90C3.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 900V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 60A
Test Condition 450V, 60A, 3 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 30ns/87ns
εναλλαγή Ενέργειας 2.7mJ (on), 1.55mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD
Σειρά GenX3™, XPT™ Ισχύς - Max 750W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 107nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 900V 140A 750W Through Hole TO-247AD
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 310A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 140A