IXYH30N170C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYH30N170C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος 1700V/108A HIGH VOLTAGE XPT IGB
Φύλλα δεδομένων: IXYH30N170C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXYH30N170C
Αριθμός εξαρτήματος IXYH30N170C Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή 1700V/108A HIGH VOLTAGE XPT IGB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8812 pcs Φύλλο δεδομένων IXYH30N170C.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1700V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 30A
Test Condition 850V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 28ns/150ns
εναλλαγή Ενέργειας 5.9mJ (on), 3.3mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD
Σειρά XPT™ Ισχύς - Max 937W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 140nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 1700V 108A 937W Through Hole TO-247AD Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 255A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 108A