IXYA20N120C3HV
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYA20N120C3HV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT
Φύλλα δεδομένων: IXYA20N120C3HV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IXYA20N120C3HV Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18088 pcs Φύλλο δεδομένων IXYA20N120C3HV.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.4V @ 15V, 20A
Test Condition 600V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 20ns/90ns
εναλλαγή Ενέργειας 1.3mJ (on), 1mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263HV
Σειρά XPT™, GenX3™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 29ns
Ισχύς - Max 278W Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 53nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 1200V 40A 278W Surface Mount TO-263HV Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 96A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A