IXTV30N60PS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 30A PLUS220-SMD
Φύλλα δεδομένων: IXTV30N60PS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTV30N60PS
Αριθμός εξαρτήματος IXTV30N60PS Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 30A PLUS220-SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5415 pcs Φύλλο δεδομένων IXTV30N60PS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLUS-220SMD
Σειρά PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 15A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 540W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση PLUS-220SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5050pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 82nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 30A (Tc) 540W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)