IXTV26N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTV26N60P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 26A PLUS220
Φύλλα δεδομένων: IXTV26N60P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTV26N60P
Αριθμός εξαρτήματος IXTV26N60P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 26A PLUS220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5988 pcs Φύλλο δεδομένων IXTV26N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLUS220
Σειρά PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 460W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3, Short Tab Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4150pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 72nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 26A (Tc) 460W (Tc) Through Hole PLUS220
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)