IXTR200N10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTR200N10P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 120A ISOPLUS247
Φύλλα δεδομένων: IXTR200N10P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTR200N10P
Αριθμός εξαρτήματος IXTR200N10P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 120A ISOPLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7664 pcs Φύλλο δεδομένων IXTR200N10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 500µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS247™
Σειρά HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 60A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUS247™ Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7600pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 235nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V