IXTQ96N20P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ96N20P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 200V 96A TO-3P
Φύλλα δεδομένων: IXTQ96N20P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTQ96N20P
Αριθμός εξαρτήματος IXTQ96N20P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 96A TO-3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14178 pcs Φύλλο δεδομένων IXTQ96N20P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 600W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 145nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 96A (Tc) 600W (Tc) Through Hole TO-3P Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 96A (Tc)