IXTQ80N28T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ80N28T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 280V 80A TO-3P
Φύλλα δεδομένων: IXTQ80N28T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTQ80N28T
Αριθμός εξαρτήματος IXTQ80N28T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 280V 80A TO-3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5757 pcs Φύλλο δεδομένων IXTQ80N28T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 49 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 500W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5000pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 115nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 280V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 280V 80A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-3P
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)