IXTQ30N50L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ30N50L2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 30A TO-3P
Φύλλα δεδομένων: 1.IXTQ30N50L2.pdf2.IXTQ30N50L2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTQ30N50L2
Αριθμός εξαρτήματος IXTQ30N50L2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 30A TO-3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8361 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IXTQ30N50L2.pdf2.IXTQ30N50L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 15A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 400W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8100pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 240nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 30A (Tc) 400W (Tc) Through Hole TO-3P Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXTQ30N50L
IXTQ30N50L