IXTP24P085T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP24P085T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 85V 24A TO-220
Φύλλα δεδομένων: IXTP24P085T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTP24P085T
Αριθμός εξαρτήματος IXTP24P085T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET P-CH 85V 24A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88069 pcs Φύλλο δεδομένων IXTP24P085T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 12A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 83W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 620619
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2090pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 41nC @ 10V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 85V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 85V 24A (Tc) 83W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)