IXTP200N085T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP200N085T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 85V 200A TO-220
Φύλλα δεδομένων: IXTP200N085T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTP200N085T
Αριθμός εξαρτήματος IXTP200N085T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 85V 200A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5732 pcs Φύλλο δεδομένων IXTP200N085T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 480W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7600pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 152nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 85V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 85V 200A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 200A (Tc)