IXTK600N04T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK600N04T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 40V 600A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXTK600N04T2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTK600N04T2
Αριθμός εξαρτήματος IXTK600N04T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 600A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6096 pcs Φύλλο δεδομένων IXTK600N04T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 (IXTK)
Σειρά FRFET®, SupreMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.5 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1250W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 40000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 590nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 600A (Tc) 1250W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 600A (Tc)