IXTH96P085T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH96P085T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 85V 96A TO-247
Φύλλα δεδομένων: IXTH96P085T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTH96P085T
Αριθμός εξαρτήματος IXTH96P085T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET P-CH 85V 96A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31802 pcs Φύλλο δεδομένων IXTH96P085T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 (IXTH)
Σειρά TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 298W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 13100pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 180nC @ 10V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 85V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 85V 96A (Tc) 298W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 96A (Tc)