IXTH1N200P3HV
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH1N200P3HV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 2000V 1A TO-247HV
Φύλλα δεδομένων: IXTH1N200P3HV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTH1N200P3HV
Αριθμός εξαρτήματος IXTH1N200P3HV Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 2000V 1A TO-247HV Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21917 pcs Φύλλο δεδομένων IXTH1N200P3HV.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247HV
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 Ohm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 125W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Variant Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 646pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 23.5nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 2000V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 2000V 1A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-247HV Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 1A (Tc)