IXTA90N055T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA90N055T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 55V 90A TO-263
Φύλλα δεδομένων: IXTA90N055T2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA90N055T2
Αριθμός εξαρτήματος IXTA90N055T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 55V 90A TO-263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56629 pcs Φύλλο δεδομένων IXTA90N055T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXTA)
Σειρά TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.4 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 150W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2770pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 42nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 55V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 55V 90A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)