IXTA36N30T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA36N30T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 300V 36A TO-263
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA36N30T
Αριθμός εξαρτήματος IXTA36N30T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 300V 36A TO-263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34026 pcs Φύλλο δεδομένων
Vgs (th) (Max) @ Id - Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXTA) Σειρά PolarHT™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 500mA, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 70nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 300V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 300V 36A (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)