IXTA130N065T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA130N065T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 65V 130A TO-263
Φύλλα δεδομένων: IXTA130N065T2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA130N065T2
Αριθμός εξαρτήματος IXTA130N065T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 65V 130A TO-263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32498 pcs Φύλλο δεδομένων IXTA130N065T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXTA)
Σειρά TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.6 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 250W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 79nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 65V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 65V 130A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)