IXST30N60BD1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXST30N60BD1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 55A 200W TO268
Φύλλα δεδομένων: IXST30N60BD1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXST30N60BD1
Αριθμός εξαρτήματος IXST30N60BD1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 600V 55A 200W TO268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5857 pcs Φύλλο δεδομένων IXST30N60BD1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 55A
Test Condition 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 30ns/150ns
εναλλαγή Ενέργειας 1.5mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 50ns
Ισχύς - Max 200W Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 100nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 55A 200W Surface Mount TO-268 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 110A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 55A Αριθμός μέρους βάσης IXS*30N60