IXSK80N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSK80N60B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 160A 500W TO264
Φύλλα δεδομένων: IXSK80N60B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXSK80N60B
Αριθμός εξαρτήματος IXSK80N60B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 600V 160A 500W TO264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4827 pcs Φύλλο δεδομένων IXSK80N60B.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 80A
Test Condition 480V, 80A, 2.7 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 60ns/140ns
εναλλαγή Ενέργειας 4.2mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA(IXSK)
Σειρά - Ισχύς - Max 500W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος PT
πύλη Χρέωση 240nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 600V 160A 500W Through Hole TO-264AA(IXSK)
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 300A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 160A