IXSH30N60U1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH30N60U1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 50A 200W TO247
Φύλλα δεδομένων: IXSH30N60U1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXSH30N60U1
Αριθμός εξαρτήματος IXSH30N60U1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 600V 50A 200W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5952 pcs Φύλλο δεδομένων IXSH30N60U1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Test Condition 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 60ns/400ns
εναλλαγή Ενέργειας 2.5mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXSH)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 50ns
Ισχύς - Max 200W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 110nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 50A 200W Through Hole TO-247AD (IXSH) Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 100A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 50A Αριθμός μέρους βάσης IXS*30N60