IXSH20N60B2D1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH20N60B2D1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 35A 190W TO247
Φύλλα δεδομένων: IXSH20N60B2D1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXSH20N60B2D1
Αριθμός εξαρτήματος IXSH20N60B2D1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 600V 35A 190W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5742 pcs Φύλλο δεδομένων IXSH20N60B2D1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 16A
Test Condition 480V, 16A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 30ns/116ns
εναλλαγή Ενέργειας 380µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXSH)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 30ns
Ισχύς - Max 190W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος PT
πύλη Χρέωση 33nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 600V 35A 190W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 60A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 35A