IXRP15N120
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXRP15N120 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 25A 300W TO220
Φύλλα δεδομένων: IXRP15N120.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXRP15N120
Αριθμός εξαρτήματος IXRP15N120 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1200V 25A 300W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5311 pcs Φύλλο δεδομένων IXRP15N120.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.95V @ 15V, 10A
Test Condition 600V, 10A, 47 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας 1.1mJ (on), 130µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 300ns
Ισχύς - Max 300W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος NPT πύλη Χρέωση 36nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT NPT 1200V 25A 300W Through Hole TO-220AB Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 25A