IXKR25N80C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKR25N80C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 800V 25A ISOPLUS247
Φύλλα δεδομένων: IXKR25N80C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXKR25N80C
Αριθμός εξαρτήματος IXKR25N80C Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 25A ISOPLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6439 pcs Φύλλο δεδομένων IXKR25N80C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS247™
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 18A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUS247™ Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 355nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό Super Junction Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 25A (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)