IXKH35N60C5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKH35N60C5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 35A TO247AD
Φύλλα δεδομένων: IXKH35N60C5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXKH35N60C5
Αριθμός εξαρτήματος IXKH35N60C5 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 35A TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11945 pcs Φύλλο δεδομένων IXKH35N60C5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1.2mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXKH)
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 18A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2800pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 70nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό Super Junction
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 35A (Tc) Through Hole TO-247AD (IXKH) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)