IXGT28N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGT28N60B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 40A 150W TO268
Φύλλα δεδομένων: IXGT28N60B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGT28N60B
Αριθμός εξαρτήματος IXGT28N60B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 600V 40A 150W TO268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4275 pcs Φύλλο δεδομένων IXGT28N60B.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 28A
Test Condition 480V, 28A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 15ns/175ns
εναλλαγή Ενέργειας 2mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά - Ισχύς - Max 150W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 68nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 40A 150W Surface Mount TO-268
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 80A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A
Αριθμός μέρους βάσης IXG*28N60
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXGT25N160
IXGT25N160
Περιγραφή: IGBT 1600V 75A 300W TO268
Σε απόθεμα: 8335 pcs
Κατεβάστε: IXGT25N160.pdf
RFQ
IXGT28N60BD1
IXGT28N60BD1