IXGQ170N30PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGQ170N30PB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 300V 170A 330W TO3P
Φύλλα δεδομένων: IXGQ170N30PB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGQ170N30PB
Αριθμός εξαρτήματος IXGQ170N30PB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 300V 170A 330W TO3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38666 pcs Φύλλο δεδομένων IXGQ170N30PB.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 300V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 15V, 85A
Test Condition - Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά Polar™ Ισχύς - Max 330W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 143nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 300V 170A 330W Through Hole TO-3P
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 170A