IXGP20N120A3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP20N120A3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 40A 180W TO220
Φύλλα δεδομένων: IXGP20N120A3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGP20N120A3
Αριθμός εξαρτήματος IXGP20N120A3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1200V 40A 180W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40328 pcs Φύλλο δεδομένων IXGP20N120A3.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Test Condition 960V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 16ns/290ns
εναλλαγή Ενέργειας 2.85mJ (on), 6.47mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά GenX3™ Ισχύς - Max 180W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος PT πύλη Χρέωση 50nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 1200V 40A 180W Through Hole TO-220AB Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 120A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A Αριθμός μέρους βάσης IXG*20N120