IXGP12N120A3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP12N120A3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 22A 100W TO220
Φύλλα δεδομένων: IXGP12N120A3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGP12N120A3
Αριθμός εξαρτήματος IXGP12N120A3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1200V 22A 100W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40323 pcs Φύλλο δεδομένων IXGP12N120A3.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 12A
Test Condition - Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά GenX3™ Ισχύς - Max 100W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος PT πύλη Χρέωση 20.4nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 1200V 22A 100W Through Hole TO-220AB Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 60A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 22A