IXGN60N60
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGN60N60 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: IXGN60N60
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 100A SOT-227B
Φύλλα δεδομένων: IXGN60N60.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGN60N60
Αριθμός εξαρτήματος IXGN60N60 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 600V 100A SOT-227B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4949 pcs Φύλλο δεδομένων IXGN60N60.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 15V, 60A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B Σειρά -
Ισχύς - Max 250W Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Αλλα ονόματα Q1892785 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 4nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος PT
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module PT Single 600V 100A 250W Chassis Mount SOT-227B Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 200µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100A Διαμόρφωση Single
Αριθμός μέρους βάσης IXG*60N60
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXGN60N60C2
IXGN60N60C2
Περιγραφή: IGBT 600V 75A SOT-227B
Σε απόθεμα: 5470 pcs
Κατεβάστε: IXGN60N60C2.pdf
RFQ
IXGN80N60A2D1
IXGN80N60A2D1
Περιγραφή: IGBT 600V 160A FRD SOT-227B
Σε απόθεμα: 5794 pcs
Κατεβάστε: IXGN80N60A2D1.pdf
RFQ
IXGN60N60C2D1
IXGN60N60C2D1