IXGH60N60
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGH60N60 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: IXGH60N60
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 75A 300W TO247AD
Φύλλα δεδομένων: IXGH60N60.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGH60N60
Αριθμός εξαρτήματος IXGH60N60 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 600V 75A 300W TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4810 pcs Φύλλο δεδομένων IXGH60N60.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 15V, 60A
Test Condition 480V, 60A, 2.7 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 50ns/300ns
εναλλαγή Ενέργειας 8mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXGH)
Σειρά - Ισχύς - Max 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα Q2124563A Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος PT
πύλη Χρέωση 130nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 600V 75A 300W Through Hole TO-247AD (IXGH)
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 200A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 75A