IXGH42N30C3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGH42N30C3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 300V 223W TO247
Φύλλα δεδομένων: IXGH42N30C3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGH42N30C3
Αριθμός εξαρτήματος IXGH42N30C3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 300V 223W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45453 pcs Φύλλο δεδομένων IXGH42N30C3.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 300V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.85V @ 15V, 42A
Test Condition 200V, 21A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 21ns/113ns
εναλλαγή Ενέργειας 120µJ (on), 150µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXGH)
Σειρά GenX3™ Ισχύς - Max 223W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος PT
πύλη Χρέωση 76nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 300V 223W Through Hole TO-247AD (IXGH)
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 250A