IXGH12N90C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGH12N90C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 900V 24A 100W TO247AD
Φύλλα δεδομένων: IXGH12N90C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGH12N90C
Αριθμός εξαρτήματος IXGH12N90C Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 900V 24A 100W TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23857 pcs Φύλλο δεδομένων IXGH12N90C.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 900V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 12A
Test Condition 720V, 12A, 22 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 20ns/135ns
εναλλαγή Ενέργειας 320µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXGH)
Σειρά HiPerFAST™, Lightspeed™ Ισχύς - Max 100W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 33nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 900V 24A 100W Through Hole TO-247AD (IXGH)
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 48A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 24A