IXGA15N120B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA15N120B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 30A 150W TO263AA
Φύλλα δεδομένων: IXGA15N120B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXGA15N120B
Αριθμός εξαρτήματος IXGA15N120B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1200V 30A 150W TO263AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16458 pcs Φύλλο δεδομένων IXGA15N120B.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 15A
Test Condition 960V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 25ns/180ns
εναλλαγή Ενέργειας 1.75mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXGA)
Σειρά HiPerFAST™ Ισχύς - Max 150W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος PT
πύλη Χρέωση 69nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 1200V 30A 150W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 60A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 30A