IXFZ140N25T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFZ140N25T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 100A DE475
Φύλλα δεδομένων: IXFZ140N25T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFZ140N25T
Αριθμός εξαρτήματος IXFZ140N25T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 100A DE475 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3387 pcs Φύλλο δεδομένων IXFZ140N25T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DE475
Σειρά GigaMOS™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 60A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 445W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση DE475 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 19000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 255nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 100A (Tc) 445W (Tc) Surface Mount DE475 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)