IXFX88N20Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX88N20Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 200V 88A PLUS247
Φύλλα δεδομένων: IXFX88N20Q.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFX88N20Q
Αριθμός εξαρτήματος IXFX88N20Q Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 88A PLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5899 pcs Φύλλο δεδομένων IXFX88N20Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLUS247™-3
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 44A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 500W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4150pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 146nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 88A (Tc) 500W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 88A (Tc)