IXFT16N120P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT16N120P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1200V 16A TO268
Φύλλα δεδομένων: IXFT16N120P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFT16N120P
Αριθμός εξαρτήματος IXFT16N120P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1200V 16A TO268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5696 pcs Φύλλο δεδομένων IXFT16N120P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 660W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6900pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 120nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1200V 16A (Tc) 660W (Tc) Surface Mount TO-268 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)