IXFR27N80Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR27N80Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 800V 27A ISOPLUS247
Φύλλα δεδομένων: IXFR27N80Q.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFR27N80Q
Αριθμός εξαρτήματος IXFR27N80Q Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 27A ISOPLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4226 pcs Φύλλο δεδομένων IXFR27N80Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS247™
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 13.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 500W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUS247™ Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7600pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 170nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 27A (Tc) 500W (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 27A (Tc)