IXFQ140N20X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFQ140N20X3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος 200V/140A ULTRA JUNCTION X3-CLAS
Φύλλα δεδομένων: IXFQ140N20X3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFQ140N20X3
Αριθμός εξαρτήματος IXFQ140N20X3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή 200V/140A ULTRA JUNCTION X3-CLAS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12194 pcs Φύλλο δεδομένων IXFQ140N20X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.6 mOhm @ 70A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 520W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7660pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 127nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 140A (Tc) 520W (Tc) Through Hole TO-3P
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 140A (Tc)