IXFK90N60X
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 90A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXFK90N60X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK90N60X
Αριθμός εξαρτήματος IXFK90N60X Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 90A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7212 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK90N60X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 38 mOhm @ 45A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1100W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8500pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 210nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 90A (Tc) 1100W (Tc) Through Hole TO-264 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)