IXFK38N80Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK38N80Q2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 800V 38A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXFK38N80Q2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK38N80Q2
Αριθμός εξαρτήματος IXFK38N80Q2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 38A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3221 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK38N80Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 19A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 735W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8340pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 190nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 38A (Tc) 735W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 38A (Tc)