IXFH60N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH60N65X2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V 60A TO-247
Φύλλα δεδομένων: IXFH60N65X2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH60N65X2
Αριθμός εξαρτήματος IXFH60N65X2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 60A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15101 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH60N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Σειρά HiPerFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 52 mOhm @ 30A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 780W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6180pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 107nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 60A (Tc) 780W (Tc) Through Hole
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)