IXFH50N60X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH50N60X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 50A TO247
Φύλλα δεδομένων: IXFH50N60X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH50N60X
Αριθμός εξαρτήματος IXFH50N60X Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 50A TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11901 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH50N60X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 73 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 660W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4660pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 116nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 50A (Tc) 660W (Tc) Through Hole TO-247 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)