IXFA72N30X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA72N30X3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος 300V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Φύλλα δεδομένων: IXFA72N30X3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFA72N30X3
Αριθμός εξαρτήματος IXFA72N30X3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή 300V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20875 pcs Φύλλο δεδομένων IXFA72N30X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263AA
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 36A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 390W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5.4nF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 82nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 300V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 300V 72A (Tc) 390W (Tc) Surface Mount TO-263AA
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 72A (Tc)