IXFA110N15T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA110N15T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 110A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IXFA110N15T2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFA110N15T2
Αριθμός εξαρτήματος IXFA110N15T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 110A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34719 pcs Φύλλο δεδομένων IXFA110N15T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXFA)
Σειρά TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 480W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8600pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 150nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 110A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)